Valuuta:
Nimi tai koodi:
Tuottaja:
Täpsem otsing
Avaa oma tili
Igakuine uudiskiri
E-post:
Parool:
Registreeru | Tuleta parool meelde
Swedbank
Unet

Ostutingimused ja privaatsus

Print

www.veinidkoju.ee on OÜ Veinidkoju internetipood, kus müüjaks on OÜ Veinidkoju (registrikood 11733036, VAT EE101329321). Järgnevad lepingutingimused on aluseks OÜ Veinidkoju ja ettevõtte klientide vahel toimuvatele müügitehingutele.

1. Üldised lepingutingimused

OÜ Veinidkoju müüb tooteid ja teenuseid ettevõtetele ja organisatsioonidele (edaspidi äriklient), kes hangivad kaupa ärilisel otstarbel Soome, Rootsi, Norrasse, Taani või Eestisse, arvestades punktis 8 sätestatud eritingimusi.
OÜ Veinidkoju jätab endale õiguse muuta käesolevaid lepingutingimusi ühepoolselt ilma sellest ette teatamata. Lepingutingimused kehtivad jõustunud tellimuse tegemise hetke redaktsioonis. Järgnevate tellimuste osas kehtib alati tellimuse tegemise hetkel jõus olev lepingutingimuste redaktsioon. Tingimustega saab tutvuda ettevõtte kodulehel www.veinidkoju.ee. Erandina jõustuvad koheselt seadustes tehtavad muudatused, välja arvatud juhul, kui seaduses on sätestatud teisiti.


Www.veinidkoju.ee täielikud kontaktandmed asuvad aadressil http://www.veinidkoju.ee/index.php?id=kontaktid Www.veinidkoju.ee poolt hallatav klientide andmebaas ei ole avalik. Andmeid ei avaldata kolmandatele isikutele ning on lepingu osapoolte vahel konfidentsiaalsed.


Siduv ostu-müügi leping jõustub tellimuse esitamise hetkest läbi www.veinidkoju.ee süsteemi. Vastutus puudulike tarnete, ametkondlike või väliskaubanduslike piirangute puhul piirneb tellimuse tühistamise ning makse tagastamisega.


Hulgikaubanduse osas lähtutakse Eestis, Soomes ja Euroopa Liidus jõustunud tarbijakaitset ja postimüüki reguleerivatest seadustest.


Käesolevad lepingutingimused ei kehti juhul, kui need piiravad tarbijale tarbijakaitseseadustega ettenähtud õigusi.
Äriklientidel palume tutvuda punktis 5 sätestatuga.

2. Hinnad ja tooted

Hinnakirjas kajastuvad hinnad sisaldavad käibemaksu, hindadele lisandub saatmiskulu. Saatmiskulu suurus sõltub saatmismoodusest. Saatmiskulu on välja toodud tellimuse vormistamise juures.
Toote hinna tõustes enne saadetise lähetamist saadetakse www.veinidkoju.ee lehel tellitud tooted kliendile algselt kehtinud hinnakirja alusel. Juhul kui tellimusse tehakse muudatusi, kujuneb ka toote hind vastavalt muudetud hinnakirjale. Hinna odavnedes lähetame toote automaatselt uue soodsama hinnaga.
Juhul kui hinnakirjas esines vigu, mis olid sedavõrd ilmsed, et klientki pidi seda mõistma, ei väljastata tooteid vea tõttu odavamana kajastatud hinnaga.

3. Tellimine ning tellimuse tühistamine

Kliendil on tellimust edastades kohustus edastama kaupmehele kõik vajalikud kontaktandmed - kontaktisiku nime, telefoninumbri ja elektronposti aadressi, ettevõtte registrikoodi, postiaadressi, telefoninumbri või telefoninumbrite ning vajaduse korral ka arve saatmise aadressi.


Internetis kajastuvad hinnangulised tarneajad on kalkuleeritud vastavalt kaubatarnijate ning transporditeenuse pakkujate poolt edastatud andmetele. OÜ Veinidkoju jätab endale õiguse teha hinnangulistes tarneaegades muudatusi ilma sellest ette teatamata.


OÜ Veinidkoju jätab endale õiguse piirata toodete müüki ebatavaliselt suuremahuliste kaubapartiide tellimise korral.
Juhul kui tellitud tooteks on spetsiaalselt ostja poolt esitatud tellimuse alusel valmistatud, tellitud või töödeldud toode, kuuluvad tellimuse tühistamisega seonduvalt tekkida võivad täiendavad kulutused ostja poolt hüvitamisele täies mahus.


Juhul kui mõni tellimuses kajastuvatest tooteartiklitest ei ole tellimuse hetkel saadaval või kauba tarnimine hilineb OÜ-st Veinidkoju mitteolenevatel põhjustel, ei ole OÜ Veinidkoju kohustatud kliendile broneerima ka teisi sama tellimuse tooteid. Sellisel juhul on tarbijal võimalus valida, kas nõustuda puuduva toote saabumisega tarnetähtaja järgselt või tühistada tellimus. Tarnetähtaja järgselt teostatavate saadetistega seonduvaid kulutusi kliendil tasuda ei tule. Tellimusse sisestatud tooteid broneeritakse kliendi tarvis maksimaalselt 14 päevaks, misjärel tellimus tühistatakse, juhul kui klient ei ole nõus tarnetähtaja järgselt saabuva saadetisega nii nagu see on sätestatud OÜ Veinidkoju tingimustes

4. Tarned ja tasumine

Tellimuste komplekteerimine toimub keskmiselt 2-5 tööpäeva jooksul, misjärel edastatakse komplekteeritud tellimus transpordiettevõttele. Tarneaeg on reeglina 2-4 tööpäeva.

Komplekteeritud tellimuse all mõistetakse tellimust, mille kõik tooted on meie laos saadaval ning broneeritud konkreetse tellimuse tarvis, samuti peab olema kinnitatud makseviis.

Ostukorv kalkuleerib transpordipakkumised tellimust tehes automaatselt. Loetelu makseviisidest on kajastatud tarnetingimustes.

5. Äriklientidele rakenduvad lepingutingimused

OÜ Veinidkoju ja selle äriklientide vaheliste ostu-müügi ja muude kirjalike lepingutega määratlemata küsimustes lähtutakse nii Eesti kui ka Soome seadusandlusest. Tooted ja teenused müüakse sellistena, nagu need on esitletud.

OÜ Veinidkoju ei müü tooteid neile edasimüüjatele, kes omavad internetipoodi.

6. Makseviisid ja konfidentsiaalsus

Www.veinidkoju.ee pakub maksevõimalustena välja ülekande tellimusest eraldi väljatrükitava arve alusel, makse Visa või Mastercard krediitkaardiga ning ülekande Eesti internetipankade vahendusel. Meie „ostukorv“ on kaitstud 128bitise SSL-kaitsega, mis tagab turvalise ühenduse netipoega.

Online-maksete puhul (internetipangad, samuti krediitkaardimaksed) kasseeritakse tellimuse lõppsumma sisse täies mahus. Juhul kui tellimust ei tarnita vastavalt lepingutingimustele, kohustub OÜ Veinidkoju tagastama tasutud summa kliendile või kliendi krediidiasutusele.

7. Toote tagastusõigus

Euroopa Liidu seadusandluse kohaselt puudub juba tasutud ning tarnitud kaupadele tagastusõigus, sest veinid kuuluvad toiduainete kategooriasse.

Vale toode või defektne saadetis

Tellitud tootele kehtib osaline tagastusõigus, näiteks kui tootel on defektne kork või kui toode on transportimise käigus vigastada saanud. Defekti ilmnemisel tuleb sellest teavitada koheselt kliendituge elektronposti aadressil info@veinidkoju.ee või helistades telefoninumbril + 358 44 504 3110.

Esimese võimaliku lahendusena saadame asemele uue toote või tagastame vastava summa kliendi poolt märgitud kontole. Hüvitise saamiseks tuleb kliendil esitada vajalikud andmed.

Tingimused on viimati täiendatud 28.2.2015

Veinidkoju OÜ

(registrikood 11733036, VAT EE101329321)

Lootsi 14-2, 10151 TALLINN, Estonia

Alkohoolsete jookidega ja tubakatoodetega tutvumiseks kinnita palun, et oled vähemalt 18-aastane.